To, co najlepsze w wizytówkach kaszerowanych

Wizytówki kaszerowane są obecnie jednymi z najlepszych, które są dostępne na rynku.

Zastanawiacie się zapewne Państwo jaki to jest dokładniej typ wizytówek? Otóż warto jest zaznaczyć, iż w przypadku wizytówek, oznacza to nic więcej, jak wykonanie ich z dwóch albo nawet i trzech połączonych ze sobą warstw papieru. Sklejając bowiem dwie warstwy tego samego papieru zyskuje się wizytówki, które są grubsze i sztywniejsze od standardowych.

kaszerowane-wizytowki

Należy jednak pamiętać, iż i w przypadku wizytówek kaszerowanych posiadamy pewne ograniczenia, ponieważ najgrubszy papier, który można wykorzystać w przypadku druku offsetowego nie może być grubszy niż 350g. Skleiwszy dwa takiej grubości arkusze zyskuje się grubość 700g, co z pewnością nie pozostanie niezauważone.

 

Wizytówki kaszerowane dają wiele możliwości. Przykładowo kiedy jedna warstwa będzie tłoczona, to drugi arkusz pozostaje płaski, dzięki czemu posiada się dodatkową możliwość wykonania projektu.

 

Inny ciekawy sposób to łączenie papierów barwionych w masie o różnych kolorach. Z reguły przód jest biały, ponieważ podstawowe dane firmy muszą być czytelne. Tył wizytówki jest przeważnie innego koloru, dzięki czemu posiada się możliwość uzyskania całkiem ciekawej kompozycji.

 

Wizytówki kaszerowane uchodzą za niezwykle luksusowy produkt, bowiem połączenie ekskluzywnego papieru oraz doskonałej jakości druku stanowi dobrą reklamę. Można tutaj również zastosować oczywiście inne techniki druku, np. druk wypukły, złocenie, tłoczenie lub lakier wybiórczy.

 

Korzystając z naszej oferty będziecie mieli Państwo również możliwość skorzystania z wielu innych typów papierów oraz technik druku, co da Wam możliwość wyróżnienia się na rynku nie tylko ofertą, lecz również i wizytówką. Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie, ponieważ każdy klient jest inny. Zapraszamy!

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.