Muzyka jest moim towarzyszem od najmłodszych lat

djJestem Marcin Dj Lux. Muzyka jest moim towarzyszem od najmłodszych lat.

Stanowi rodzinną tradycję, ponieważ to właśnie mój dziadek muzykował, ojciec grywał na akordeonie, a ja odziedziczyłem po nich ten bakcyl. Mając kilkanaście lat zacząłem uczęszczać do szkoły muzycznej i wybrałem dla siebie klasę gitary elektrycznej prowadzonej przez Pana Piotra Gąsowskiego.

Ukończyłem pierwszy oraz drugi stopień. Sceniczne doświadczenie zdobywałem grywając na koncertach. Z początku były to młodzieżowe ogniska oraz koncerty klubowe, później grałem z zespołem na imprezach firmowych oraz weselnych.

Miewałem również przyjemność prowadzić wiele przyjęć jako konferansjer, a moje doświadczenie muzyczne jest już kilkunastoletnie. Po owocnej współpracy z zespołem postanowiłem, iż podejmę się pracy solowej.

Chcę przekazać Państwu całą swoją wiedzę, którą zdobyłem przez wszystkie te lata.

Jeśli postanowicie wybrać mnie na swoje weselne przyjęcie, studniówkę lub zabawę firmową, jak również dancing, będziecie mieli gwarancję prowadzonej w iście profesjonalny sposób imprezy oraz udaną zabawę w stu procentach.

Hasłem przewodnim jest dobra muzyka to plus wspaniałej zabawy jaką oferuje dj wodzirej na wesele.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem scenicznym, który jest w stanie nadać koloru niejednej imprezie.

Czym zajmuję się poza „pracą”? Moją drugą pasją jest prowadzenie rytmiki w przedszkolach i staram się od najmłodszych lat wzbudzić w dzieciach muzycznego ducha.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moją galerią zdjęć oraz wideo. Znajdziecie je Państwo na mojej witrynie internetowej. Został tam także zamieszczony cennik, z którym warto będzie się zapoznać. Znajdziecie na niej również kontakt do mnie. Zapraszam serdecznie i polecam.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.