Kantorbox.pl – polska porównywarka kantorów internetowych

Kantorbox.pl to popularna porównywarka pozwalająca sprawdzić i porównać oferty kantorów internetowych.

Jest skierowana przede wszystkim dla osób spłacających kredyty w obcych walutach, wyjeżdżających za granicę lub po prostu potrzebujących gotówki w innym nominale.

Na rynku pojawia się co raz więcej kantorów internetowych, które są łatwe w obsłudze i zapewniają szybkość transakcji. Jest to dobra inwestycja, szczególnie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Jednakże jest ich tak dużo, że ciężko byłoby porównywać je i oceniać na własną rękę.

Naprzeciw zainteresowanym wyszli twórcy portalu Kantorbox.pl, którzy zebrali w jednym miejscu zdecydowaną większość takich e-kantorów. Na stronie można w łatwy i szybki sposób zorientować się, usługi których kantorów będą korzystniejsze, jak oceniają je inny użytkownicy oraz jaki jest aktualny kurs walut.

Portal jest innowacyjny i ławy w obsłudze. Dzieli się na 4 zakładki:

Kursy walut- czyli strona główna z aktualną tabelą porównawczą, Kantory Internetowe – które dają możliwość sprawdzenia podstawowych informacji o e-kantorach, Artykuły – zapewnia najświeższe informacje z rynku wymiany walut Forex oraz Poradnik – czyli przewodnik po stronie i kantorach internetowych odpowiadający na wszelkie pytania użytkowników.

Zaletą portalu jest jego przejrzystość. Wystarczy kilka kliknięć aby sprawdzić interesujące nas informacje. Dużą pomocą są same komentarze i oceny osób, które skorzystały z danych e-kantorów. Będą one na pewno pomocne przy obiektywnym ocenianiu stron.

KantorBox.pl to strona, dzięki której w szybki i prosty sposób znajdzie się najlepszy z internetowych kantorów wymiany walut. Ułatwia weryfikację usług i opłacalność korzystania z nich. A jak wiadomo, kiedy idzie o pieniądze, liczy się każdy grosz.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.