Pomorskie busy do Niemiec

Podróżować każdy z nas uwielbia, jednak aby gdzieś dotrzeć, będzie należało znaleźć dla siebie odpowiedni środek transportu. Jesteśmy Beatabus i oferujemy wszystkim naszym klientom rozbudowaną sieć komunikacyjną pomiędzy Niemcami a Polską.

Daje to możliwość skorzystania z szybkiej oraz bezproblemowej podróży do każdego z tych krajów. Nasze busy do Niemiec są przeznaczone do obsługi osób prywatnych, ale również i grup zorganizowanych. Bezpośrednio naszych klientów zabieramy w dwóch województwach – pomorskim oraz zachodniopomorskim.

Miejscowości, z których wyjeżdżamy to Gdańsk, Słupsk, Łeba, Ustka oraz Lębork, zaś podróżujemy do Monachium, Bremę, Stuttgartu, Dortmundu, Saarbrücken oraz Basel.

Wybierając nasze przewozy do Niemiec podróżujecie Państwo wygodnymi mikrobusami, nie płacicie za bagaż, zyskujecie możliwość podróżowania bezpośrednio z miejsca zamieszkania- spod domu oraz opiekę kierowców znających język niemiecki.

Z automatu dostosowujemy naszą flotę do dalekich tras, wyposażone są one bowiem w ogrzewanie oraz klimatyzację trójstrefową. Wszystkie z tras dokładnie i starannie planujemy, zaś informacje o poszczególnych przystankach w miastach trafiają bezpośrednio do naszych klientów.

Naszą ofertę kierujemy głównie do osób prywatnych, które zamieszkują w województwach pomorskim, zachodnio-pomorskim oraz kujawsko-pomorskim. Oczywiście pomorskie busy do  Niemiec organizują również przewozy grup na jakieś wyjazdy firmowe, szkolenia lub wycieczki szkolne.

Można również skorzystać z naszej propozycji przewozów osób do Danii, jak również organizowanych grupowych wyjazdów na życzenie klienta według ustalonej wcześniej z nim trasy. Jednak w tym celu będziemy prosili o wcześniejszy kontakt z naszą firmą, aby ustalić wszystkie warunki wyjazdu, czas przerw oraz przystanków.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć wiele szczegółowych informacji o naszej ofercie.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.