Odświeżanie mebli używanych na co dzień

Chciał bym Państwu zaoferować moje usługi prania mobilnego w dowolnym miejscu w Warszawie i pobliskich jej miejscowościach. Tapicerka meblowa uprana ekstrakcyjnie, markowym urządzeniem z dobrze dobraną chemią, nabiera odnowionego wyglądu i żywszych kolorów.

 Likwidacja przykrych zapachów potu, uryny zwierzęcej, papierosowego dymu z poszycia tapicerki. Pozbywanie się trudnych zabrudzeń, zacieków powstałych w wyniku zalania. Odświeżanie mebli używanych na co dzień.  Pranie narożnika, foteli, kanapy, krzeseł, pufy, sofy, wersalki, a także odświeżenie dywanu i wykładziny dywanowej.  

Siedzenia tapicerki samochodowej, bagażnik i podłoga.  Podejmuję się również nietypowych zleceń związanych z w/w usługami.

Czas wykonania usługi uzależniony jest od stopnia zabrudzenia materiału poszycia. Zwykle średniej wielkości kanapa uprana jest w przeciągu godziny do 1,5 godziny. Czas schnięcia to jest od 1 godz. – do 6 godz.

W zależności od materiału z którego wykonane jest poszycie mebla i od temperatury w pomieszczeniu w którym wykonywana jest usługa. Do prania używamy tylko markowych środków firmy Karcher. Antyalergicznych, rozpuszczających trudne zabrudzenia w zależności od długotrwałości plam. Technologia iCapsol, nie potrzeba płukać powierzchni pranej, dlatego nie jest ona przemoczona. Prania dywanów

Jeżeli chodzi o cenę usługi, jest ona uzależniona głównie od wymiarów pranego mebla, rodzaju materiału i wielkości zamówienia. Przy drugim, trzecim i każdym kolejnym praniu można liczyć na spory rabat. Przy poleceniu usługi komuś ze swoich znajomych przy następnym praniu u Państwa również oferuję rabat.

Zadzwoń i zapytaj o wolny termin, być może przyjadę w krótkim czasie od połączenia lub w najbliższym wolnym czasie. Oferta adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak również do niedużych firm. Z chęcią nawiążę stałą współpracę z niedużym biurem, przedszkolem itp.

  Na terenie całej Warszawy i miejscowości oddalonych nawet do 30 km.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Dane kontaktowe:  573-265-094
https://pranie-tapicerki-karcher.pl/

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.